O nás

Vrtané studny od nalezení pramene až po připojení do domu.


Vrtání jsme se začali věnovat v roce 2010. Na začátku jsme si prošli experimentováním a úpravami vlastních vrtných procesů. Drželo nás ale nadšení a postupně jsme nabrali praxí ověřené zkušenosti.


Několikrát jsme v průběhu let přestavěli vrtačku pro lepší výkon a naučili se početnou techniku udržovat v chodu. V současnosti disponujeme veškerou technikou a znalostmi pro zakázky se složitou geologií. Naší specializací jsou měkká podloží, jako jíly a písky.


Jsme přesvědčení, že studny jsou celoživotní investicí, která potřebuje prověřenou kvalitu zpracování a materiálu. Často jsme u vrtů jako poslední možnost, po předchozích nezdařených pokusech.

Naše technika

Díky naší modernizované technice jsme schopní vyhovět i speciálním požadavkům.

Airlift

Tlakové čištění během krátké doby vyčistí dno vrtu v plastové výstroji studny a propere štěrkový obsyp v celé jeho délce. To zajistí dlouhodobý přítok zastižených pramenů.
Takto vyčištěná studna zpravidla vydrží bez dalšího čištění daleko déle než při použití standardního postupu s využitím kalového čerpadla.

Čerpadla Grundfos

Naše vrty vybavujeme pouze čerpadly švédské značky Grundfos, která patří k světové špičce.
Jsme tak schopní zajistit nižší energetickou spotřebu a vysokou provozní spolehlivost.
Značka má také vlastní síť autorizovaných servisů po celé České republice.

Vrtačka specializovaná pro náročnou geologii

Specialista na nestabilní podloží, jako jsou jíly nebo písky. Technologie nám během vrtání umožňuje průběžné dopažování, které zabraňuje zasypávání vrtu před vložením výstroje.
Po vystrojení dokážeme vytáhnout nutné ocelové pažnice, které vám v zemi při užívání studny nebudou korodovat a zlevní proces pažení.

Ušetřete peníze a odebírejte vodu z vlastního zdroje s vrtanou studnou

Nechte nám na sebe kontakt. Do pěti pracovních dnů se vám ozveme a vše domluvíme.

(Pomůže nám zjistit si více o geologických podmínkách pro vrt)